Om oss 

Pappers avd 9 Värö bildades i juni 1971 och är den organisation som tecknar avtal för de ca 260 anställda och organiserade inom Pappers på Södra Cell Värö. Här kan du hitta information från avdelningen om studier, försäkringar, avtal, mötestider, förtroendevalda m.m.

.


Styrelsen


Ordförande: Peter Tärnberg                                peter.tarnberg@sodra.com

Kassör: Nils-Åke Hansen                                     nils-ake.hansen@sodra.com

Sekreterare: Emma Larsson                                emma.larsson@sodra.com

Vice ordförande: Jan-Åke Friskvik                      jan-åke.friskvik@sodra.com

Studieorganisatör: Love Karlsson                       love.karlsson@sodra.com 

Ledamot:  Claes Lindblom                                   claes.lindblom@sodra.com

Ledamot: Simon Bengtsson                                 simon.bengtsson@sodra.com

Huvudskyddsombud: Jan-Åke Friskvik              Jan-ake.friskvik@sodra.com

Suppleant: Lina Jacobsson                                 lina.jacobsson@sodra.com

Suppleant: Emma Larsson                                   emma.larsson@sodra.com

Suppleant: Johannes Gustafsson                        johannes.gustafsson@sodra.com

Styrelseelev. Jenny Åke                                       jenny.åke@sodra.com