Om oss 

Pappers avd 9 Värö bildades i juni 1971 och är den organisation som tecknar avtal för de ca 260 anställda och organiserade inom Pappers på Södra Cell Värö. Här kan du hitta information från avdelningen om studier, försäkringar, avtal, mötestider, förtroendevalda m.m.

.

Styrelsen


Ordförande: Peter Nilsson                                peter.b.nilsson@sodra.com

Kassör: Nils-Åke Hansen                                   nils-ake.hansen@sodra.com

Sekreterare: Lina Jacobsson                             lina.jacobsson@sodra.com

Vice ordförande: Andreas Berntsson               andreas.berntsson@sodra.com

Studieorganisatör: Jan-Erik Olsson                  jan-erik.olsson@sodra.com

Ungdomsansvarig: Love Karlsson                    love.karlsson@sodra.com

Huvudskyddsombud: Jan-Åke Friskvik            Jan-ake.friskvik@sodra.com

Vice kassör: Simon Bengtsson                          simon.bengtsson@sodra.com

Vice Sekreterare: Kaisa Karlsson                      kaisa.karlsson@sodra.com

Suppleant: Claes Lindblom                                claes.lindblom@sodra.com